Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

FLYNAS

Biz Kimiz ?

FLYNAS

Flynas, Suudi Arabistan merkezli düşük maliyetli bir havayolu şirketidir. 2007 yılında kurulan ve hızla büyüyerek popülerlik kazanan bir havayolu markası haline gelen Flynas, 2023 yılında Skytrax tarafından Dünya'nın En iyi 4.Low Cost Havayolu seçilmiştir. Flynas, Suudi Arabistan merkezli bir havayolu şirketi olarak Türkiye pazarında da önemli bir varlığa sahiptir. Türkiye'nin dört bir yanına geniş bir uçuş ağına sahip olan Flynas, Suudi Arabistan ile Türkiye güçlü yolcu trafiğine katkıda bulunmaktadır.

Özellikle İstanbul gibi stratejik ve turistik konuma sahip olan destinasyonlara yoğunlaşan Flynas, Suudi Arabistan'ın çeşitli şehirlerinden Türkiye'nin ana havalimanlarına ve turistik bölgelerine direkt uçuşlar düzenlemektedir. Bu sayede, Türkiye ile Suudi Arabistan arasındaki ticari ve turistik bağların güçlenmesine katkı sağlamaktadır.

Fly Ayasofya, Flynas'ın Türkiye Genel Satış Acentesi'dir. 2022 yılından beri Flynas'ın Türkiye Temsilciliğini başarıyla yürüten Fly Ayasofya, Flynas'ın Türkiye pazarındaki payının ve filosunun genişlemesine büyük katkılarda bulunmuştur. Fly Ayasofya, Flynas'ın Türkiye'de her geçen yıl artan frekans ve yolcu sayısına sunduğu kaliteli hizmet anlayışıyla direkt etki sağlamaktadır. Aynı zamanda Fly Ayasofya, Türkiye ve Suudi Arabistan arasındaki Umre, Hac ve Turistik Seyahat potansiyeline de katkıda bulunarak bu alanda işbirliklerini artırmayı hedeflemektedir.